www.cvonline.hu

Műszakos termelési vezető

  • A hirdetés 392 napja lejárt

Szeretsz másokat vezetni és nem riadsz meg a műszakos munkavégzéstől sem? Felsőfokú végzettséggel rendelkezel és magabiztosan használod az angol nyelvet? Megbízó vállalatunk Csongrád megyei munkavégzéssel keresi leendő munkatársát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Műszakszintű termelési tervek megvalósítása, folyamatok optimalizálása

  • Felmerülő problémák koordinálása és kezelése

  • Fejlesztési lehetőségek felkutatása, javaslattétel

  • Biztonságtechnikai és higiéniai szabályok betartatása

  • Munkatársak motiválása, elkötelezettségének fenntartása

  • Kapcsolattartás a társosztályokkal és a felsővezetéssel

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi diploma

  • Magabiztos angol nyelvtudás

  • Termelésben és csapatvezetésben szerzett tapasztalat

Személyes kompetenciák:

  • Kiváló kommunikációs készség

  • Önfejlesztő képesség

  • Problémamegoldó képesség, erős analitikus és szervezési készségek

  • Jó vezetői képességek

  • Elhivatottság a munkavállalók fejlesztését illetően

  • Képes motiválni másokat

Amit megbízónk nyújt:

  • Modern multinacionális környezet

  • Versenyképes fizetés

  • Fejlődési és előrelépési lehetőség, karrierterv

Munkavégzés helye:

  • Csongrád Megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.