Ugrás a tartalomra
MŰSZAKOS TERMELÉSI VEZETŐ (HF 12-8383)
pozícióba.

Nemzetközi gyártópartnerünk számára keresünk munkatársat

MŰSZAKOS TERMELÉSI VEZETŐ
(HF 12-8383)

pozícióba.

Feladatok

  • Műszakszintű termelési tervek megvalósítása,
  • Termelési csapat vezetése (kb 45 fő),
  • Felmerülő problémák koordinálása és kezelése a társosztályokkal együttműködve,
  • Javaslattétel fejlesztési lehetőségekre,
  • Szabályok és biztonsági eljárások betartatása.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi, biztos háttér,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes jövedelem, bónuszrendszer.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Csongrád megye.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 12-8383"-as referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
www.humanfield.hu/

Csongrád
Teljes munkaidős, Szakmai gyakorlat, diákmunka
Pályakezdő / tapasztalat nem szükséges

Frissítés dátuma: 04.02.2021

Állás megosztása