www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.09.17.
 Hirdetés azonosító: 895990
Sanmina - SCI Magyarország Kft.

Sanmina-SCI Magyarország Kft., a Sanmina tatabányai telephelye 1997-óta működik. A gyáregység a Sanmina-SCI EMS illetve SGS divízió tagjaként teljes körű elektronikai bérgyártó, javító és logisztikai tevékenységet folytat. Az elmúlt tíz év során vevőink a világ legnagyobb elektronikai cégei közül kerültek ki a multimédia, az autóipari elektronika, a telekommunikáció területéről. Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk új munkatársat az IMS divízióba:

 Műszakos raktári adminisztrátor

Feladatok:

  • Beérkező egységek dokumentumainak kezelése, ügyintézése
  • Egységek bevételezése különböző rendszerekbe
  • Eltérések kezelése
  • Csomagoló anyagok átvétele, rögzítése, fogyásának követése, leltározása
  • Kimutatások készítése, egyéb adminisztráció
  • Kapcsolattartás társ osztályokkal

Elvárások:

  • Képes csapatban és önállóan is dolgozni.
  • Jó stressz tűrő, monotonitás tűrő, és probléma megoldó
  • Határozott fellépés
  • Erős MS Excel ismeret
  • Kiemelkedően pontos munkavégzés
  • 2 műszakos, 12órás műszakrend vállalása

Előny, de nem feltétel:

  • Oracle ismeret
  • SAP ismeret
  • Targoncás jogosítvány

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el önéletrajzát a pályázott munkakör megjelölésével az alábbi címre: