www.cvonline.hu

Műszakkoordinátor / Coloplast PDC, Tata

  • A hirdetés 770 napja lejárt

A dán székhelyű és tulajdonú Coloplast olyan termékeket és szolgáltatásokat fejleszt, melyek kifejezetten személyes/intim egészségügyi problémákkal élő emberek életét könnyítik meg. Felhasználóinkkal szorosan együttműködve olyan megoldásokat fejlesztünk ki, melyek megfelelnek speciális igényeiknek. Ezt hívjuk intim egészséggondozásnak.

Üzletágaink: sztómaterápia, urológia, kontinencia, valamint seb- és bőrápolás.

Világszerte több mint 10.000 kollégát foglalkoztatunk, Magyarországon Tatabányán és Nyírbátorban termékek előállításával, Tatán a PDC-ben pedig  termékeink csomagolásával, raktározásával és disztribúcióval foglalkozunk.

Tatai részlegünk 2010. áprilisában 78 fővel indult, mely azóta közel 300 fős létszámra bővült. Büszkék vagyunk arra, hogy a Coloplast késztermékeinek közel 80%-át, a legyártott termékmennyiség közel 20%-át csomagoljuk.

Mivel az eltelt 5 év alatt létszámunk és a kimenet is jelentősen megnövekedett, így lehetőségünk nyílt szervezeti átalakításokra, mely több új pozíció meghirdetését is lehetővé teszi.

Vállalatunk felvételt hirdet

Műszakkoordinátor

pozícióba, 5+2-es 3 műszakos munkarendben, a raktározás területére:

Feladat:

  • 15 fő műszakos raktározási asszisztens munkájának koordinálása a beérkeztetési, raktározási, és X-dock feladatok elvégzésével kapcsolatban
  • Csomagolási és szállítmányozási terv alapján meghatározott feladatok végrehajtatása, az elvégzett munka felügyelete, ellenőrzése
  • Műszakbeosztás, munkaidő nyilvántartás, szabadságok tervezése, kezelése, műszakos adminisztráció elvégzése
  • Vállalatirányítási rendszer raktári moduljának emelt szintű elsajátítása
  • Együttműködés a Coloplast dán, német és magyar telephelyeivel, raktáraival
  • Új kollégák betanítása
  • Készletpontosság, tranzakciós fegyelem fenntartása
  • A biztonságos munkához szükséges feltételek biztosítása, ellenőrzése
  • Munkautasítások, LEAN, 6S szabályok betartása és betartatása

Elvárásaink:

  • Minimum középfokú végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Valamely vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Legalább 3 év raktározásban szerzett gyakorlat
  • Vezetői tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás (főként írásban)
  • Határozottság, következetesség, prioritások jó kezelése
  • Önálló, pontos és precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség

Amit minden kollégának nyújtunk:

  • Kiemelkedő fejlődési lehetőség
  • Folyamatos továbbképzések, jó munkahelyi légkör
  • Tiszta és igényes munkakörnyezet, lendületes csapat
  • Széleskörű juttatások

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el angol nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre legkésőbb 2015. június 13-ig.

Coloplast Hungary Kft. – PDC Tata
2890 Tata, Barina u. 1.

Tel: 34/380-163

Link megjelenítése

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol