www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.05.24.
Hirdetés azonosító: 1085134
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
MŰSZAKI/VEVŐSZOLGÁLATI ADMINISZTRÁTOR PNY-123

Feladatok:
  • Garanciális munkák ADMINISZTRATÍV feladatainak elvégzése;
  • Kimutatások készítése;
  • Átalánydíjas javítási és karbantartási szerződések előkészítése és kezelése;
  • Az értékesítés támogatása;
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal (gépipar, energiaipar);
  • Aktív részvétel a folyamatok fejlesztésében.

Elvárások:
  • Középfokú iskolai végzettség (FELSŐFOKÚ végzettség előny);
  • Középfokú ANGOL nyelvismeret;
  • Minumum 2 év MŰSZAKI TERÜLETEN szerzett tapasztalat;
  • Minumum 2 év ADMINISZTRÁCIÓS tapasztalat;
  • Microsoft Office (Excel, Word) felhasználói szintű ismerete;
  • Megfelelő fellépés, kiváló kommunikációs készségek.

Munkavégzés helye: Dél-Buda

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió
Pest