www.cvonline.hu

Műszaki/Karbantartásivezető

  • A hirdetés 653 napja lejárt

A Holland Colours egy nemzetközi, a színezékek gyártásban nagy tapasztalattal rendelkező vállalat. A hollandiai központ irányításával a világ nyolc országában, köztük Magyarországon, van leányvállalata.

A műanyagipar számára kifejlesztett pigmentkészítményeit a Holland Colours nagy sikerrel értékesíti a világ minden részén.

A Holland Colours Hungária Kft, 1992 óta működik Szolnokon.

Vállalatunkhoz,

MŰSZAKI/KARBANTARTÁSI VEZETŐI

munkakörbe keresünk egy lelkes „csapatjátékost”akinek versenyképes juttatási csomagot, nemzetközi környezetet, folyamatos képzési lehetőséget, kreatív munkavégzést, változatos projekteket és hosszú távú együttműködést kínálunk.

Feladatok:

  • Üzemvitel (termelés, labor, logisztika és irodaház) folyamatosságának biztosítása műszaki oldalról: termelő gépek üzemeltetése és karbantartása
  • A felmerülő műszaki problémák elemzése, javítási és karbantartási munkák megszervezése és irányítása
  • Műszaki és fejlesztési tervek készítése, gépek, berendezések tervezése, meglévő gépek fejlesztése
  • Épületek és külső területek teljes körű üzemeltetése és karbantartása
  • Karbantartási munkák éves tervének elkészítése
  • Kapcsolattartás/tárgyalások műszaki szakértőkkel, külső kivitelezők képviselőivel
  • Közvetlen irányítása alá rendelt részleg tevékenységének koordinálása
  • Hatósági ügyintézés, műszaki dokumentáció készítése

Követelmények:

  • Gépészmérnöki végzettség (egyetem)
  • Középfokú angol nyelvtudás (szóbeli, írásbeli)
  • Tervezés területén szerzett tapasztalat előny
  • Tervező programokban való jártasság
  • Önálló projektvezetés
  • Jó helyzetfelismerő és problémamegoldó készség,
  • Rendszerezett gondolkodásmód, precíz munkavégzés
  • Rugalmasság, csapatszellem és jó kommunikációs készség

Várjuk magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát 2015. június 05. – ig a következő e-mail címre.

Holland Colours Hungaria Kft.
személyzeti osztály

5007 Szolnok Pf: 53

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő