www.cvonline.hu

Műszaki/ipari területi képviselő

  • A hirdetés 970 napja lejárt

Megbízónk egy nemzetközi kereskedelmi vállalat, amelynek a kenőanyag, emulzió termékei a világ egyik meghatározó márkája. Jelenleg bővülő csapatukba keresünk tapasztalt műszaki/ipari területi értékesítő munkatársat.

Feladatok:

  • Új ügyfelek, piaci lehetőségek felkutatása (ipari vállalatok köreiben)
  • Meglévő ügyfélkör ápolása
  • Vevői igényfelmérés
  • Ajánlatok készítése, szerződéskötés
  • Műszaki, kenéstechnikai szaktanácsadás

Elvárások:

  • Ipari értékesítési tapasztalat - minimum 2-3 év
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Csapatmunka és vevőorientáltság
  • Rugalmasság, új ismeretek gyors elsajátítása
  • MS Office programok erős felhasználói szintű alkalmazása
  • Felsőfokú (műszaki, mérnöki) szakirányú végzettség előnyt jelent
  • kommunikációképes angol-nyelvtudás előnyt jelent
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye:  Budapest

Amit kínálunk:

  • Fiatal, dinamikus, jó hangulatú munkaközösség
  • Fejlődési lehetőség
  • kiemelkedő jövedelmi szint – fix fizetés + bónusz + cégautó (saját használatra is) + telefon + notebook

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát e-mail címünkre: mihalek@mihalek,hu