www.cvonline.hu

Műszaki Vizsgabiztos

  • A hirdetés 461 napja lejárt

Magyar tulajdonú teherautó szervízhez keresünk

műzsaki vizsgabiztos

munkakörbe kollegát.
Munkavégzés főállásban, teljes vagy részmunkaidőben, vagy vállalkozói jogviszony keretében is elképzelhető.

AZ IDEÁLIS JELÖLT:

  • személy-, tehergépjármű (nemzetközi, ADR) vizsgabiztosi tevékenységi engedéllyel rendelkezik
  • azonos munkakörben szerzett 3-5 éves igazolható tapasztalattal rendelkezik
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, ügyfélorientált gondolkodásmód
  • munkavégzésére nagyfokú önállóság jellemző
  • érvényes B,C,E kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik

AMIT KÍNÁLUNK:

  • modern környezet, most épült csarnokban, új eszközökkel
  • családias munkahelyi légkör
  • sikeres, motiváló csapat
  • biztos versenyképes jövedelem

Jelentkezni a megadott email címen fényképes önéletrajzzal és bizonyítvány másolattal lehet.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Szabadúszó/ Vállalkozó