www.cvonline.hu

MŰSZAKI VIZSGABIZTOS

  • A hirdetés 516 napja lejárt

Budapest XI. Hunyadi úti központunkban hivatalosan kijelölt gépjármű műszaki vizsgaállomás működik, ahova

munkatársat keresünk mielőbbi belépéssel

Feladatkör:

  • új személyautók, transzporterek, autóbuszok és haszongépjárművek forgalomba helyezés előtti, valamint ezen járművek  időszakos vizsgáztatása, teljes körű és szakszerű ügyintézése,
  • eredetiségvizsgálat

Feltételek:

  • min. középfokú végzettség (járműipari)
  • NKH érvényes vizsgabiztosi bizonyítvány
  • min. 1 év tapasztalat hasonló területen
  • erkölcsi bizonyítvány
  • aktív számítógépes ismeretek
  • önálló, megbízható munkavégzés
  • együttműködő készség és terhelhetőség
  • az adott járműkategóriákra érvényes gépjárművezetői engedély

Idegen nyelvtudás előny, de nem feltétel.

Lelkiismeretes munkájáért

  • átlagon felüli jövedelmezést
  • eredményfüggő éves prémiumot
  • vonzó béren kívüli juttatásokat
  • stabil, nemzetközi hátterű munkahelyet kínálunk

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Oktatás / Képzés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Ipari mérnök - Veszprém (Referenciaszám: KJ-2189)

Man at Work Kft.

Feladatok: A meglévő gyártósorok átalakítása és...
Veszprém, Veszprém

Gyakornok - Motorgyártás - V6 Motorszerelde - Gyártási folyamatok

AUDI HUNGARIA Zrt.

A szakterületen lévő gyakornok megismerkedhet a...
Győr

.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...