www.cvonline.hu

MŰSZAKI VIZSGABIZTOS (6356)

  • A hirdetés 1013 napja lejárt

Megbízónk részére keresünk 1 fő munkavállalót
MŰSZAKI VIZSGABIZTOS munkakörbe.

Elvárások:
•Jogosítványok: A, B, C kategória
•autószerelői szakvizsga ÉS vizsgabiztosi szakképesítés
•hasonló területen szerzett tapasztalat
•számítástechnikai ismeretek
•ügyfélcentrikus gondolkodásmód
•jó stressztűrő- és problémamegoldó képesség
•alapos, precíz munkavégzés

Feladatok:
•a jármű műszeres és vizuális vizsgálatának elvégzése
•a mérések adatainak rögzítése
•a műszaki vizsgálat eredményének tanusítása

Juttatások:
•bér :  nettó  300.000.- Ft
•munkaruha és munkavédelmi felszerelések biztosítása

Munkavégzés helye:
•Győrtől 15 km-re

Munkarend:
H-Cs.  8:00 – 17:00
P.         8:00 – 14:00

Munkába állás időpontja:
•legkésőbb 2014. augusztus

•Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.
•Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70/455 0209 telefonszámon, Kiss Renátánál lehet.