www.cvonline.hu

Műszaki vezetői asszisztens

  • A hirdetés 1248 napja lejárt

Multinacionális partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Műszaki vezető helyettes

Feladatok:

  • Műszaki vezető munkájának teljes körű támogatása

  • Gyártáskövetés és dokumentációkezelés

Elvárások:

  • Műszaki menedzser végzettség és tapasztalat VAGY

  • Pályakezdő mérnök (ideálisan gépészmérnök)

  • Német nyelvtudás

  • Pontosság, megbízhatóság, rugalmasság

  • Word, Excel magabiztos használata

  • Műszaki rajz olvasás

  • AutoCAD, SAP ismeret előny

Munkavégzés helye:

  • Kiskunfélegyháza

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Személyesen is jelentkezhet irodánkban: Adecco Kft. 6000 Kecskemét, Bocskai utca 1.