www.cvonline.hu

Műszaki vezető

  • A hirdetés 878 napja lejárt

Cégünk osztrák multinacionális cég leányvállalataként magyarországi piacon több, mint 20 éve tevékenykedik a közlekedés építés területén.

munkakörbe keresünk új munkatársat.

Feladatok:

  • az ügyvezető munkájának segítése
  • közlekedési építési munkák kivitelezésének megszervezése, lebonyolítása, ellenőrzése -egyéb adminisztratív feladatok, árajánlatok összeállítása
  • Kapcsolattartás a tervezőkkel, alvállalkozókkal,
  • Teljesítés igazolások ellenőrzése, jóváhagyása,
  • Kivitelezéssel kapcsolatos teljeskörű adminisztráció,
  • Átadás/átvételi folyamatok támogatása és lebonyolítása
  • Építési bejárások szervezése, jegyzőkönyv írás,
  • Szükség esetén E-napló vezetés

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • rugalmasság

Ipari és egyéb nagyméretű létesítmények kivitelezésében szerzett tapasztalat előnyt jelent!

Bérezés megegyezés alapján.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő