www.cvonline.hu

Műszaki Vezető

  • A hirdetés 837 napja lejárt

Budapesti székhelyű cég

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Projektek támogatása, lebonyolítása, villamos konzultációkon való részvétel
  • Villamos berendezések karbantartásainak szervezése, végrehajtása
  • Műszaki fejlesztések, új szerelési technológiák és alkatrészek bevezetése
  • Villamos gyártmánytervek készítése, ellenőrzése ISO rendszer szerint
  • Áramutas- és elölnézeti rajzok / villamos rajzok elkészítése AutoCAD / WSCAD programokban
  • A vevői igényeknek megfelelő műszaki ajánlatok kidolgozásában való részvétel
  • Műszaki dokumentáció készítésében való részvétel
  • Vállalatirányítási és ügyviteli rendszer használata
  • A cég dolgozóinak (berendezésgyártók, szervizes kollégák) munkájának koordinálása, műszaki felügyelete
  • Partnerekkel való kapcsolattartás, műszaki támogatás

Elvárások:

  • „KIF” villamos berendezésgyártásban szerzett tapasztalatok
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzésre való képesség
  • Kreatív gondolkodás, jó problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség és szervezőkészség
  • Lendületes, dinamikus személyiség
  • B kategóriás vezetői engedély (több éves gyakorlat előnyt jelent)
  • Angol és/vagy német nyelvismeret előny
  • AutoCAD / WSCAD tervezőprogram ismerete előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kihívást jelentő munkakör, önálló, felelősségteljes feladatok
  • Színvonalas infrastruktúrájú munkahely, fiatalos környezet

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Debrecen
Kategória Építés / Ingatlan
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat 1 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő