www.cvonline.hu

MŰSZAKI VEZETŐ

  • A hirdetés 741 napja lejárt

A Ubichem cégcsoporton belül 2012 májusában indult, vegyipari / gyógyszeripari gyártókapacitással rendelkező vegyipari cég XXII. kerületi telephelyére

MUNKATÁRSAT

keres márciusi munkakezdéssel.

Főbb feladatai:

  • általános gépészeti feladatok
  • vegyipari gépek, géprendszerek, berendezések karbantartása
  • műszaki dokumentációs feladatok
  • javítási és üzembe helyezési feladatok
  • vegyipari gépek üzemeltetése és karbantartása
  • folyamatirányítás
  • technológiai gépészeti gyártás, ellenőrzési és tervezési feladatok

Elvárásaink:

  • érettségi bizonyítvány
  • vegyipari gépészmérnök vagy vegyipari gépésztechnikus végzettség
  • legalább 2 éves, hasonló munkakörben szerzett, kivitelezési-karbantartási csoportvezetői –vezetői tapasztalat
  • pontos, precíz, megbízható és felelősségteljes munkavégzés
  • jó problémamegoldó, szervező és kommunikációs készség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)

Előnyt jelent:

  • angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • változatos munkák
  • hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezni magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajz megküldésével lehet az alábbi e-mail címen a pozíció megjelölésével.

A jelentkezés határideje: 2013. március 10.

Az interjúkat folyamatosan szervezzük. Az időpont-egyeztetés legkésőbb a pályázat lezárása utáni héten megtörténik. Interjúra be nem hívott jelentkezők esetén az elutasításról nem áll módunkban külön értesítést küldeni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő