www.cvonline.hu

Műszaki vezető

  • A hirdetés 696 napja lejárt

A Saubermacher-Magyarország Kft. a hulladékgazdálkodási piac egyik vezetőszolgáltatója. Nagy múltú, nemzetközi hátterű cégünk fiatalos, dinamikus csapatánakerősítésére keresünk galgamácsai hulladék-kezelő központunkba munkatársat

munkakörbe az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • A hulladékkezelő telep hulladékkezelési és hulladéklogisztikai folyamatainak napi szintű irányítása, koordinálása (lerakási munkák irányítása, beszállítási ütemtervek összeállítása heti / havi / évi bontásban egyeztetve az ügyfélkapcsolati menedzserekkel),
  • a fizikai állomány irányítása, munkarend meghatározása, beosztás elkészítése,
  • az eszközök, gépek, berendezések műszaki felügyelete, karbantartása a gépüzemi előírások szerint, karbantartási szerződések kezelése, felülvizsgálata,
  • a telepi építési, beruházási munkafolyamatok felügyelete

Követelmények:

  • felsőfokú műszaki végzettség (gépész, vagy létesítménygazdálkodó végzettség előny)
  • kommunikációképes német és/vagy angol nyelvismeret,
  • tapasztalat fizikai állomány irányításában,
  • magas szintű problémamegoldó készség,
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség,
  • proaktivitás,
  • megbízható, sikerorientált személyiség,
  • önálló munkavégzés,
  • felelősségtudat,
  • számítógépes felhasználói ismeretek (Excel, Word),
  • jogosítvány

Előny:

  • környezetvédelem, hulladékgazdálkodás területén szerzett szakmai tapasztalat,
  • hulladék-kezelési technológiák ismerete

Amit kínálunk:

  • nagy múltú cég háttere, támogatása
  • felelősségteljes munkakör
  • hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes javadalmazás
  • karrierlehetőség
  • a cég növekedéséből eredő újabb és újabb kihívások
  • lelkes, fiatal csapat

Munkavégzés helye: Galgamácsa

A jelentkezéseket az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő