www.cvonline.hu

Műszaki vezető

  • A hirdetés 1002 napja lejárt

Piacvezető közvilágítási szolgáltató Társaság keres 1 fő

 Műszaki vezetőt

Feladatok:

  • Közvilágítási rendszerek Üzemeltetésének és karbantartás műszaki irányítása
  • Karbantartó személyzettel folyamatos kapcsolattartás, munkájának szervezése, irányítása, vezetői támogatása
  • Áramszolgáltatókkal és Önkormányzatokkal műszaki kapcsolat tartás
  • Fejlesztések, korszerűsítések műszaki tartalmának kidolgozása, kivitelezése lebonyolításának szervezése, irányítása
  • Társaság műszaki csoportjának a vezetése
  • Feszültség alatti munkavégzéshez kapcsolódó dokumentumok készítése, aktualizálása, kezelése
  • Környezet-, munka- és vállalatirányítási rendszerek üzemeltetésének műszaki támogatása
  • Panaszos ügyfelek kezelése, ügyfélszolgálat műszaki támogatása

Elvárások:

  • Érvényes „B” kategóriás jogosítvány, releváns vezetési gyakorlattal
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (villamos mérnök)
  • Feszültség alatti munkavégzéshez szükséges dokumentumok megléte
  • Legalább öt év vezetői tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, különös tekintettel Microsoft World programcsomag.
  • Közvilágítási rendszerek üzemeltetésével és karbantartásával kapcsolatos releváns szakmai tapasztalat.

 Előnyt jelent:

  • Áramszolgáltatói tapasztalat
  • KÖF-FAM vizsga bizonyítvány megléte

Amit kínálunk:

Versenyképes bérezés, Cafetéria rendszer, és a munkavégzéshez szükséges eszközök (autó, laptop, telefon, mobil internetes elérés)

Munkavégzés helye:

A tulajdonos érdekeltségi körébe tartozó települések, budapesti központtal.

Fényképes Önéletrajzot a bizonyítványok másolatával és a bérigény megjelölésével kérjük a megadott e-mail címre megküldeni.