www.cvonline.hu

Műszaki vezető

  • A hirdetés 208 napja lejárt

CITY-HÁZ Zrt. munkatársat keres

 (teljes munkaidős) munkakörbe

FŐBB FELADATOK:

  • Szállodai beruházás ( 4 csillagos wellness hotel) kivitelezési folyamatának irányítása, kapcsolattartás a tervezőkkel, műszaki ellenőrrel, kivitelezőkkel,szakhatóságokkal
  • Kivitelezési ütemtervek ismerete és betartatása, műszaki átadás előkészítése, használatba vételi engedély feltételeinek, előírásainak betartatása, szakhatóságokkal való kapcsolattartás, szakhatósági ügyintézések
  • Működési engedély / Soft és Grand opening műszaki előkészítése, dokumentálása
  • Szállodaüzem teljes körű műszaki üzemeltetési feladatainak komplex ellátása, ellenőrzése és minőségi szolgáltatás folyamatos biztosítása
  • Karbantartások ütemezése és megszervezése, tervszerű elvégeztetésének ellenőrzése, dokumentálása
  • Szolgáltatók / műszaki szállítók pályáztatása, kapcsolódó szerződések előkészítése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Épületgépész mérnöki végzettség
  • Épületenergetikai ismeretek
  • Hatóságokkal (tűzoltóság, katasztrófavédelem, ÁNTSZ, Állategészségügy) való kapcsolattartásban szerzett tapasztalat
  • Épületgépészeti és épületvillamossági berendezések átfogó ismerete
  • Csapatszellem
  • Megbízhatóság és precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség és rugalmasság
  • Gyors helyzetfelismerés és problémamegoldó készség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat

Előny:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

 és/vagy

  • Német- Középfok
  • 5 évnél hosszabb szakmai tapasztalat
  • Szállodában vagy irodaüzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Felelős műszaki vezetői képesítés

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Bükfürdő

Jelentkezését fényképes szakmai önéletrajz és kézzel írott motivációs levél megküldésével,- a fizetési igény megjelölésével - várjuk az alábbi címre:

CITY-HÁZ Zrt. 9737 Bük, Pf.18.

Helyek Vas
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő