www.cvonline.hu

Műszaki vezető

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 1073312

Műszaki üzemletetéssel foglalkozó partnercégünk munkatársat keres a következő pozíció betöltésére
Feladatok:

  • irodaházak üzemeltetési feladatainak koordinálása
  • munka szervezése, dokumentálása
  • szakági felügyeleti, tanácsadási feladatok ellátása
  • folyamatos kommunikáció és kapcsolattartás a megrendelővel és az üzletág vezetésével
  • szakalvállalkozókkal való kapcsolattartás, irányítás és elszámolás
  • elszámolások dokumentálása (teljesítésigazolás, számlázás)

Elvárások:
  • felsőfokú villamosmérnök végzettség
  • minimum 3 év szakmai tapasztalat létesítményüzemeltetési területen
  • irodai szoftverek felhasználói szintű ismerete
  • jó kommunikációs készség
  • vezetői kompetenciák
  • „B” kategóriás jogosítvány

Juttatások:
  • korrekt munkafeltételek
  • kihívás és szakmai tapasztalat szerzése létesítménygazdálkodás területén
  • irodai háttér biztosítása

Előnyök:
  • épületfelügyeleti rendszer ismerete és alkalmazása

  • A fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzot a megadott címre várjuk. A pályázaton kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését (műszaki vezető).

Kategória
Építés / Ingatlan
Régió