www.cvonline.hu

Műszaki vezető

  • A hirdetés 516 napja lejárt

álláshirdetés

A pécsi székhelyű Rudi Transport Kft. 2008-ban alakult. Fő tevékenységi köre a közúti áruszállítás, ezen belül a hűtött áruk fuvarozása. A vállalkozás az utóbbi időben folyamatos és dinamikus fejlődésen megy keresztül, a megrendelőközpontú szemléletmódnak, a jól felépített szolgáltatási rendszernek, valamint a nagy szakértelemmel rendelkező, magasan képzett alkalmazottak összehangolt munkájának köszönhetően.

FELADAtok:

  • A műszaki területek (karbantartás, technológia) komplex irányítása
  • Gépjármű flotta teljes körű ügyintézése, nyilvántartások készítése
  • Járművekkel kapcsolatos okmányok, biztosítások ügyintézése
  • Járműjavítások egyeztetése, szervízekkel, kapcsolattartás, számlák kezelése
  • Együttműködik a cég részlegeivel
  • Felügyeli a szükséges gépek, berendezések, eszközök beszerzését és karbantartás
  • Támogatja a gazdaságosság és hatékonyság fokozására vonatkozó intézkedések kidolgozását
  • Értékeli, motiválja és fejleszti a közvetlen felügyelete alá tartozó munkatársakat
  • Hatóságokkal, hivatalos szervekkel kapcsolattartás, hatékony együttműködés kialakítása
  • 6 fő irányítása

A POZÍCIÓ ELVÁRÁSAI

  • mérnöki végzettség (felsőfokú, gépjárművekkel kapcsolatos végzettség előny)
  • min. 3 éves vezetői tapasztalat
  • képes párhuzamos folyamatokat, tevékenységeket menedzselni
  • stratégiai gondolkodású
  • tárgyalási, önérvényesítő és döntéshozó képességgel rendelkezik
  • proaktív, eredményorientált, és erre a beosztottjait is motiválja
  • folyamatorientált, innovatív szemléletű, aki számára első a minőség
  • határozott, dinamikus, és elkötelezett csapatjátékos
  • magas szintű szervezési és problémamegoldási, kommunikációs és konfliktuskezelési képességgel bír
  • magas szintű Excel használat

AMIt kínálunk:

A kiválasztott jelöltnek egy kihívásokkal teli műszaki vezető pozíciót kínálunk, folyamatos szakmai fejlődési lehetőséggel, piacképes fizetési csomaggal.

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 7-8 év szakmai tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Pécs

Küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Baranya
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő