www.cvonline.hu

Műszaki vezető

  • A hirdetés 302 napja lejárt

Cégünk osztrák multinacionális cég leányvállalataként magyarországi piacon több, mint 20 éve tevékenykedik a közlekedés építés területén.

munkakörbe keresünk új munkatársat.

Feladatok:

  • Az ügyvezető munkájának segítése
  • Közlekedési építési munkák kivitelezésének megszervezése, lebonyolítása, ellenőrzése -egyéb adminisztratív feladatok, árajánlatok összeállítása
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel
  • Teljesítés igazolások ellenőrzése, jóváhagyása,
  • Kivitelezéssel kapcsolatos teljeskörű adminisztráció,
  • Átadás/átvételi folyamatok támogatása és lebonyolítása
  • Építési bejárások szervezése, jegyzőkönyv írás,
  • E-napló vezetés

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Rugalmasság

Bérezés megegyezés alapján.

Munkavégzés helye: Fonyód és vonzáskörzete

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Helyek Somogy
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő