www.cvonline.hu

Műszaki Vezető

  • A hirdetés 245 napja lejárt

Magyar tulajdonú (KKV) hidraulika és gépszerviz

munkatársat keres.

Feladatok:

Operatív jellegű feladatok:

  • Értékesítéshez kapcsolódóan: Vevői ajánlatkérés fogadása, hibameghatározás, rendelkezésre állás vizsgálata, árajánlat elkészítése, nyitott árajánlatok nyomon követése
  • Rendeléstervezéshez kapcsolódóan: anyagazonosítás, beszerzéshez pontos információk megadása, javításhoz szükséges alkatrész, idő, szaktudás tervezése
  • Rendelés kiszolgáláshoz javítás, karbantartás megtervezése, alkatrész beszerzésében aktív részvétel, munkalap elkészítése, a vezető szerelővel egyeztetve a munkatársak idejének tervezése
  • Garanciális javítások esetén az ok feltárása, szükséges intézkedés megtétele

Vezetői feladatok:

  • Stratégiai gondolkodás, a műszaki üzem fenntartási és a szervezeti hatékonysági/működési feltételeinek szakmai felügyelete, azok optimalizálásához szükséges intézkedések elvégzése,
  • Teljesítménymutatók nyomon követése, azok javítására vonatkozó intézkedések végrehajtása/végrehajtatása
  • Közreműködés az éves költségtervezet elkészítésében, felelős annak optimális, az üzleti céloknak megfelelően történő felhasználásáért

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Karbantartásban, szervizüzemi területen szerzett gyakorlat
  • Kommunikációképes angolnyelv-tudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Vezetői attitűd, tapasztalat
  • Rendszerszemlélet

Munkavégzés helye:

  • Komárom Esztergom megye

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő