www.cvonline.hu
Műszaki vezető
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.25.
Jelentkezési határidő: 2016.04.22.
Hirdetés azonosító: 1031651
lejárt

Multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk Műszaki vezetőt az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • gyártás ütemezése – gyártósori termelés tervezése
  • műszaki dokumentációk előkészítése
  • aktív közreműködés új termék bevezetésében
  • napi szintű kommunikáció angol nyelven a külföldi anyavállalattal
  • folyamatos hatékonyság növelése a műszaki területen
  • költség és folyamatoptimalizáció
  • termelési, karbantartási, fejlesztési részleg irányítása
  • szoros, napi együttműködés társosztályokkal

Elvárások:

  • felsőfokú, szakirányú végzettség (gépészmérnök)
  • aktív, angol nyelvtudás
  • minimum 3 éves sorozatgyártásban szerzett tapasztalat
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • kiváló tervezési, számolási képesség
  • kreativitás, terhelhetőség

Amit nyújtunk:

  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • multinacionális munkakörnyezet
  • karrierút

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.