www.cvonline.hu

MŰSZAKI VEZETŐ

  • A hirdetés 342 napja lejárt

Ha szereti a változatos és alkotó munkát, jó érzéssel tölti el, hogy a munkájával nap, mint nap hozzájárul a cég fejlődéséhez, ezt élvezettel és szenvedéllyel tudja végezni és úgy érzi, hogy a csapatunk hasznos tagja és a cég egyik vezetője tudna és szeretne lenni, akkor jelentkezzen vállaltunkhoz.
Emberközpontú, magyar tulajdonú kisvállalat, no multi!
A magyarországi bútor és épület tolóajtó vasalat piac egyik meghatározó szereplője a Kamex Group Kft. munkatársat keres

munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • Műszaki területeken dolgozók irányítása,
  • Műszaki termékmenedzselés,
  • Kapcsolatfelvétel új beszállítókkal,
  • Új termékek bevezetésének koordinálása,
  • Termékkínálat- és termékfejlesztés,
  • Termékpróbák irányítása,
  • Műszaki kérdésekben kapcsolattartás a beszállítókkal,
  • Gyártási folyamatok felügyelete,
  • Új folyamatok kidolgozása és bevezetése,
  • Gépek, berendezések műszaki állapotának felügyelete, karbantartási feladatok irányítása,
  • Honlap- és egyéb információtechnológiai fejlesztések koordinálása,
  • Termékek értékesítésének elősegítése, termékismertető előadások, tréningek tartása.

Elvárások:

  • Pontos, precíz munkavégzés,
  • Minőség- és kötelességtudatosság,
  • Megbízható személyiség, lojalitás,
  • Vevőbarát hozzáállás, segítőkészség,
  • Elkötelezettség a maximális ügyfél elégedettség iránt,
  • Innovatív ötletek, kreativitás, önálló gondolatok,
  • Megoldás-orientált hozzáállás,
  • Angol nyelvismeret,
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyök:

  • Bútoripari, faipari ismeret és gyakorlat,
  • Belsőépítészeti, építészeti ismeret és gyakorlat,
  • CAD program ismeret,
  • Vezetői tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Változatos munkakör, érdekes feladatok,
  • Szakmai és egzisztenciális fejlődési lehetőség,
  • Emberközpontú vállalati környezet,
  • Cégvezetői támogatás,
  • Versenyképes fizetés és juttatási rendszer,
  • Hosszú távú karrierlehetőség.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Zalaegerszeg,
  • Munkakezdés azonnal.

  • az alábbi e-mail címen.
Helyek Zala
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő