www.cvonline.hu

Műszaki vezető

  • A hirdetés 639 napja lejárt

A TETTYE FORRÁSHÁZ Zrt.

műszaki vezetőt

keres

Főbb feladatok:

  • Víziközmű rendszerek üzemeltetési tevékenységének irányítása, koordinálása, ellenőrzése.
  • Szakmai irányítás a műszaki fejlesztési, beruházási feladatokban.
  • Kapcsolattartás az ellátásért felelősökkel, partnerekkel, engedélyező és szakhatóságokkal. Felújítási és projekt munkák kivitelezésének, végrehajtásának előkészítése, irányítása, ellenőrzése.

Elvárások:

  • vízépítő/építőmérnöki, illetve egyéb szakirányú végzettség
  • víziközmű-rendszerek üzemeltetésében való jártasság
  • üzemeltetési, karbantartási és kivitelezésben szerzett tapasztalat
  • önálló munkavégzés, terhelhetőség
  • „B” kategóriás gépjárművezetői engedély
  • vezetői tapasztalat

Előnyt jelent: felelős műszaki vezetői (MV-VZ) és/vagy műszaki ellenőri (ME-VZ) jogosultság

Jelentkezés módja: fényképes szakmai önéletrajzát 2016. február 22.-ig várjuk az alábbi e-mail címre.

Helyek Tolna
Baranya
Bács-Kiskun
Somogy
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő