www.cvonline.hu

Műszaki vezető

1997 óta csakis kizárólag betongyárak téliesítésével foglalkozunk. Cégünk ezen a területen minden szempontból az európai élvonalhoz tartozik.

Székhelyünk és két fő gyártóbázisunk Magyarországon található, de képviseleteinken keresztül Európa nagy részét behálózzuk. Gyártóbázisaink 30—40 éves szakmai tapasztalattal rendelkeznek. Referenciáink között a multinacionális cégek mellett számos kisebb gyár is megtalálható. Cégünkről itt tudhat meg többet: Link megjelenítése

 Keressük jól felépített és sikeresen működő cégünk a cégvezető mellett kulcsszerepet betöltő új munkatársát az alábbi pozícióba

(német és angol nyelvtudással)

Elvárások:

  • Min. középfokú műszaki végzettség,
  • Ideális esetben műszaki területen szerzett projektvezetési tapasztalat,
  • Rendszeres külföldi utazásokra való hajlandóság (akár havi 2 hét is lehet)
  • Német folyékony és  min. erős-középfokú angol nyelvtudás (szakmai nyelvismeret nem szükséges)
  • Rugalmasság, önállóság, magabiztos fellépés külföldi környezetben is
  • Erős számítógépes irodai szoftver és eszköz ismeret

Feladatok:

  • Teljeskörű projektvezetés itthon és külföldön, gyártásfelügyelet, üzembe helyezés
  • Meglévő és új ügyfélkör magas szintű kiszolgálása, tárgyalások lebonyolítása
  • Új ügyfelek akvirálása

Amit kínálunk:

  • Az igényelt rugalmassághoz és magas nyelvismerethez igazodó kiemelkedő bérezés és juttatások
  • Fejlődési lehetőség projektmenedzsment vonalon
  • Korrekt, támogató, szabad kezet adó vezetés

Munkavégzés helye: Budapest, XVI. kerület és külföld

Amennyiben a kínált pozíció elnyerte tetszését, és megfelel az elvárásoknak, jelentkezését az alábbi címre várjuk.

Munkavégzés helye Budapest, XVI. kerület és külföld
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés, Külföldi munka
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest, Külföld