www.cvonline.hu

Műszaki vezető

  • A hirdetés 400 napja lejárt

Országos lefedettséggel rendelkező közétkeztető cégcsoport keres munkavállalót a fenti munkakör betöltésére az alábbi feltételekkel.

A munkakör feladatai:

  • Beruházások műszaki felügyelete, koordinálása,
  • Új konyhák műszaki tervezése,
  • Meglévő telephelyek karbantartási, javítási feladatainak koordinációja,
  • Műszaki tartalmú ajánlatkérések,
  • Rezsi számlák kontrollja,
  • Rezsi statisztikák készítése,
  • Műszaki tartalmú döntés előkészítések,
  • Kapcsolattartás partnerekkel,
  • Autópark műszaki felügyelete, szervizek, javítások felügyelete,
  • Műszaki tárgyú javaslattétel gazdaságos működéshez.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség,
  • Hasonló területen eltöltött legalább 3 éves gyakorlat,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Önálló munkavégzés,
  • Határozott személyiség, pontos munkavégzés.

A fényképes önéletrajzot, nettó fizetési igény megjelölésével a következő e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő