www.cvonline.hu

Műszaki vezető, üzemvezető

  • A hirdetés 664 napja lejárt

Több mint 20 éve sikeresen működő

Tartály és acélszerkezeteket gyártó cég kunhegyesi gyáregységébe

 munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • Belső feladatok, tevékenységi folyamatok szakmai szervezése, irányítása, koordinálása,
  • Projektek műszaki vezetése,
  • Dokumentáció készítés, ellenőrzés,
  • Szakmai irányítás.

 Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú gépipari vagy műszaki végzettség,
  • Problémamegoldó készség, terhelhetőség,
  • Dinamikus, határozott fellépés, pontos precíz munkavégzés,
  • Vezetői rátermettség, kommunikációs készség,
  • Önálló munkavégzés,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség
  • Hegesztés technológiai ismeretek,
  • Nyomástartó berendezés gyártással kapcsolatos ismeretek,
  • Angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Eredményorientált, versenyképes jövedelem,
  • Szakmai előrelépési lehetőség,
  • Kihívásokkal teli, hosszú távú munkalehetőség.

Munkavégzés helye:

Kunhegyes, Jász-Nagykun-Szolnok megye

Fényképes szakmai önéletrajzokat a megadott e-mail címre várjuk.

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő