www.cvonline.hu

MŰSZAKI VEZETŐ, SZERVIZVEZETŐ

  • A hirdetés 1140 napja lejárt

LOCARGO Nemzetközi Szállítmányozó és Logisztikai Kft

22 éve eredményesen gazdálkodó szervizeléssel, műszaki vizsgáztatással foglalkozó logisztikai, szállítmányozó, fuvarozó vállalat gyakorlati munkatapasztalattal rendelkező szervizvezető, munkatársat keres
Feladatok:
  • a cég haszonjármű parkjának tervszerű karbantartásának, javításának szervezése
  • napi munkafeladatok megszervezése, alkatrészek rendelése
  • a telephely, és épületeinek karbantartásának felügyelete
  • 4-5 fő irányítása feladatainak koordinálása
Elvárások:
  • min. 5 éves munkatapasztalat kamionszervizelés területén
  • munkatársak irányításában szerzett gyakorlat
  • szakirányú végzettség
Előny:
  • szervizvezetői tapasztalat
  • műszaki vizsgabiztosi képzettség
Munkavégzés helye: Veszprém
Jelentkezés módja: fényképes, szakmai önéletrajzokat kérünk a korábbi munkahelyek és jövedelemigény feltüntetésével.

8201 Veszprém, Házgyári u. 1. Pf.:1266.

Helyek Veszprém
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő