www.cvonline.hu

MŰSZAKI VEZETŐ-HELYETTES (5920)

  • A hirdetés 1106 napja lejárt

Nemzetközi biztonságtechnikai cég megbízásából új munkatársat keresünk
Műszaki vezető-helyettes
pozícióba.

Feladatok:
•A termékek minőségi, határidőre történő gyártásának biztosítása
•Folyamatos egyeztetés műszaki témákban a külföldi anyavállalattal
•Termelési folyamatok optimalizálása
•Szervezeti fejlesztések végrehajtása
•Új termékek bevezetése
•Részlegvezetők (és rajtuk keresztül a termelésben dolgozók) irányítása
•A jelenlegi Műszaki vezetőtől a feladatok folyamatos átvétele, betanulás és felkészülés a Műszaki vezetői pozíció betöltésére

Elvárások:
•Felsőfokú műszaki végzettség (gépész vagy vegyészmérnök)
•Tárgyalóképes német nyelvtudás (az egyébként minden elvárásnak megfelelő jelöltek esetében az angol nyelvtudást is elfogadjuk)
•Minimum 3 éves tapasztalat gyártási-termelési környezetben (termelés-szervezés, direkt irányítás)
•Vezetői készségek
•Határozott személyiség
•Felelősségteljes, pontos munkavégzés
•Kiváló kommunikációs készség

Előny:
•Többéves vegyipari, különösen robbanóipari szakmai tapasztalat

Juttatások:
•Nemzetközi munkakörnyezet
•Támogató menedzsment
•Versenyképes juttatási csomag
•Karrier távlat: Műszaki vezetői pozíció betöltésének lehetősége

Munkavégzés helye:
•Veszprémtől 15 km-re található Balaton-parti településen

A német (vagy angol) és magyar nyelvű önéletrajzokat a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.