Műszaki vezető (épületgépészet) - Székesfehérvár környéke (Referenciaszám: FE-1481)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.11.11.
Jelentkezési határidő: 2016.08.31.
Hirdetés azonosító: 1032293

Feladatok:

  • A társaság műszaki tevékenységének irányítása
  • Műszaki részleg fejlesztése
  • A részlegre vonatkozó üzleti terv elkészítése, végrehajtásának felügyelete
  • Projektvezetők munkájának irányítása
  • Németországi épületgépészeti projektek koordinálása
  • Projektek nyomon követése, megvalósulás helyszíni ellenőrzése
  • Kivitelezések előkészítése, kivitelezői csapatok ellenőrzése
  • Vállalkozási szerződések teljesülésének koordinálása és kontrollálása, különös tekintettel a műszaki tartalomra, határidőre, minőségre
  • A kivitelezési folyamat teljes körű dokumentálása
  • Építési napoló vezetése
  • Kivitelezéshez kapcsolódó engedélyeztetések és egyéb szerződésben vállalt feltételek biztosítása
  • Az alvállalkozói és megbízói szerződések előkészítésében való közreműködés
  • Árajánlatok készítése
  • Folyamatos kapcsolattartás a megrendelőkkel és az alvállalkozókkal

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (épületgépész mérnök diploma előny)
  • Szakmai tapasztalat épületgépészeti szerelések irányítása terén
  • Építőipari szabályozások, engedélyeztetési eljárások ismerete
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű MS Office számítógépes ismeretek
  • Önálló, precíz, megbízható munkavégzés
  • Nagyfokú mobilitás (külföldi kiküldetések vállalása Németország viszonylatában)
  • Stressz tűrés, nyílt és kreatív gondolkodás, proaktivitás, rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Cégautó a munkavégzéshez
  • Karrierlehetőség

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár környéke (németországi kiküldetéssel alkalmanként)

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. hazai háttérrel, Európa piacain stabil és kiterjedt kapcsolatrendszerrel, referenciával rendelkező épületgépészeti kivitelezéssel foglalkozó Partnercége megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljona weboldalunkon, mint álláskereső, majd töltse fel magyar, és német nyelvű önéletrajzait a jelentkezéshez, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó FE-1481-es referenciaszámot! Az állás részleteiről érdeklődhet Farkas Edit HR tanácsadónknál a 20/915-66-41-es telefonos elérhetőségen.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Székesfehérvár
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -