www.cvonline.hu

Műszaki vevőszolgálati referens (Heves)

  • A hirdetés 804 napja lejárt

Heves megyei felépítmény és fémszerkezet gyártó megbízó Partnerünk részére keresünk Műszaki vevőszolgálati referens munkatársat az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok:

  • a vállalat termékeinek és szolgáltatásainak eladásával kapcsolatos ügyviteli teendők ellátása
  • a vállalat képviseletében és érdekében eljárva személyes közreműködéssel, szaktanácsadással segíti a cég termékeinek beépítését
  • az ajánlatokat, a megrendeléseket és a szerződés tartalmát a megrendelővel és a társosztályokkal egyezteti
  • folyamatoson tartja a kapcsolatot a megrendelőkkel (szerződéskötés, számlázás, szállítás)
  • szaktanácsadási tevékenysége körében vizsgálja a speciális kötöttpályás felépítményi szerkezetek beépíthetőségét, a telepítés helyén az alépítmény előkészítésének készültségi fokát, igény esetén szaktanácsadással segíti az előkészítést és a helyszíni beépítést
  • A vevőktől, beépítőktől és üzemeltetőktől érkező észrevételeket, javaslatokat, reklamációkat továbbítja az illetékes társosztályok felé
  • részt vesz az értékesítési osztály riportozási feladataiban

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat, vevői kapcsolattartó tapasztalat
  • Angol vagy német tárgyalási szintű nyelvtudás
  • Önállóság, kiváló kommunikációs készség
  • Rugalmasság
  • Rendszer és feladatszemlélet

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bruttó bérigény feltüntetésével.

A tárgyban kérjük a pozíció pontos megnevezését feltüntetni.

Helyek Heves
Kategória Gyártás / Termelés
Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő