www.cvonline.hu

Műszaki validációs munkatárs

Régió: Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.27.
Jelentkezési határidő: 2015.08.28.
Hirdetés azonosító: 940670

Pozíció leírása / Job description

Multinacionális gyártó partnerünk számára Műszaki validációs munkatársat keresünk.

Feladatok:

GMP minőségbiztosítási irányelvek érvényesítése a steril gyártó üzemek létesítményeinek, gyártó berendezéseinek, ellátó rendszereinek tervezése, telepítése, működtetése, karbantartása során
A létesítmények, ellátó rendszerek, gyártó berendezések változtatásainak koordinálása és nyomon követése ellenőrzött változtatási rendszer működtetésével
Műszaki rendszerek és berendezések működésében történő eltérések kivizsgálása, javító intézkedések megfogalmazása
Beruházásokhoz, átalakításokhoz kapcsolódó műszaki tervek minőségbiztosítási szempontból történő véleményezése
Rendszer és berendezés kvalifikálásokban való részvétel, éves kvalifikálási tervek készítése és nyomon követése
Karbantartás utáni használatbavétel minőségbiztosítási szempontból való engedélyezése
Hazai és külföldi hatósági inspekciók és auditok előkészítésében és lefolytatásában való részvétel
Külföldi és belföldi beszállítókkal való rendszeres kapcsolattartás
Rekvalifikálási protokollok írása, évenkénti felülvizsgálata, végrehajtása illetve a végrehajtás ellenőrzése
Gépek, berendezések eszközök minősítési módszerének kidolgozása
Magasan automatizált rendszerek, SCADA rendszerek validációja

Elvárások:

Villamosmérnök, (mechatronika, automatika vagy vegyipari szakirány) végzettség
Gyógyszeripari, vegyipari vagy élelmiszeripari tapasztalat
Minőségbiztosítási, üzemeltetési területen szerzett gyakorlat
Középfokú, kommunikációképes angol nyelvtudás
MS Office, PLC, SCADA rendszerek ismeret
Precizitás, megbízhatóság, kiváló kommunikációs készség
Önálló munkavégzés, szervezési készség

Amit kínálunk:

Széles körű béren kívüli juttatási rendszer
Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége
Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a