www.cvonline.hu

Műszaki üzletkötő

  • A hirdetés 399 napja lejárt

Budapesti, audio-vizuális területen működő disztribúciós cég, az AVDIGITAL Hungary Kft.  műszaki szakterületre munkatársat keres AV-és konferenciatechnikai rendszerek tervezésére és értékesítésére

pozícióba.

Feladatok:

  • viszonteladók teljes körű kiszolgálása,
  • gyártóval való folyamatos kapcsolattartás,
  • meglévő ügyfelek számára szaktanácsadás és keresztértékesítés.

Elvárás:

  • műszaki területen szerzett szakmai tapasztalat(minimum 3 év),
  • legalább középszintű angol nyelvtudás,
  • minimum középfokú informatikai jártasság,
  • kiemelkdő ügyfélkezelési készség
  • hajlandóság új terület, termék ismeretének elsajátítására
  • jogosítvány.

Az állás betöltésénél előnyt jelentenek:

  • AV komponensek és rendszerek ismerete, a magasabb szintű informatikai ismeretek szofisztikáltabb AV termékek (pl.: Extron, Crestron) ismerete.

Amit kínálunk:

  • stabil cégháttér,
  • megbeszélés szerinti bérezés
  • alkalmazotti jogviszony,
  • érdekes és változatos projektekben való közreműködés,
  • szakmai továbbfejlődés és gyors előmenetel.

A fényképes szakmai önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő