www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.08.23.
Hirdetés azonosító: 920334
lejárt
Tech People FEJLÉC

Logisztikai iparágban tevékenykedő megbízónk keres munkatársat 8 órás munkaidőben

MŰSZAKI-ÜZEMELTETŐ

munkakörbe budapesti telephelyre.

Feladatok:

•    Kapcsolattartás a közüzemi szolgáltatókkal, Bérlőkkel.
•    Szakhatósági engedélyek felügyelete, engedélyekkel kapcsolatos ügyintézés.
•    Az ingatlanok rendszeres ellenőrzése.
•    A karbantartó munkakört ellátó személy(ek) koordinálása, a munkálatok ellenőrzése,felügyelete.
•    Technikai eszközök(emelőgépek), gépészeti berendezések rendszeres ellenőrzése, a kötelező karbantartások és javítások megszervezése.

Elvárások:

•    Minimum 1-2 éves, ezen a területen szerzett üzemeltetési gyakorlat
•    Műszaki végzettség,
•    „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

•    biztos vállalati háttér;
•    versenyképes jövedelem;
•    egyéb juttatások;
•    változatos, sokoldalú, felelősségteljes munka.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk fényképes szakmai önéletrajzát a bérigény megjelölésével!

Tech People LÁBLÉC