www.cvonline.hu

Műszaki üzemeltetési vezető

  • A hirdetés 676 napja lejárt

Az ISS Facility Services Kft. a világ és Magyarország élvonalbeli létesítmény-üzemeltetési szolgáltatója. Vállalatunkat a Szolgáltatók Nemzetközi Szervezete (IAOP) évek óta a legjobb szolgáltatók között tartja számon.

Az üzleti tevékenységünk folyamatos bővülése miatt új munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • „A” kategóriás irodaház szolgáltatási szerződés műszaki részének magas szintű teljesítése
  • Rendkívüli esetek, vészhelyzetek, káresetek kezelése, sürgősségi hibaelhárítás.
  • Kisebb szakipari munkák kivitelezésének lebonyolítása
  • Külsős épületgépész / építési vállalkozók karbantartási, szerelési és javítási munkájának felügyelete, az elvégzett munka átvétele.
  • Személyes kapcsolattartás a megrendelővel
  • Beosztottak irányítása, munkájuk szervezése

Elvárások:

  • Épületgépész műszaki végzettség
  • Műszaki üzemeltetés vagy műszaki karbantartás területén szerzett minimum 5 éves tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzési képesség
  • Műszaki tervező programok ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős állás
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Kiváló munkakörülmények, rugalmas munkavégzés

Munkavégzés helye:
Törökbálint

Egyéb:
A hirdetésre olyan pályázó jelentkezését várjuk, aki magabiztosan intézi a fent megjelölt feladatokat és szívesen csatlakozik egy folyamatos jobbításra törekvő szakmai csapathoz.

Jelentkezni önéletrajz beküldésével lehet az  alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol