www.cvonline.hu

Műszaki üzemeltetési vezető

  • A hirdetés 1140 napja lejárt

pozícióba munkatársat keresünk

Feladatok:

  • Gyártósorok és gyártóberendezések felügyelete
  • Gyártási folyamatok előkészítése, nyomon követése
  • Meglevő gyártási folyamatok fejlesztésére, optimalizálására módosítási javaslatok elkészítése
  • Napi dokumentáció elkészítése
  • Felmerülő problémák kezelése

Elvárás:

  • Felsőfokú műszaki végzettség, de legalább technikusi végzettség
  • Több éves szakmai tapasztalat
  • Jogosítvány
  • Felhasználói szintű MS Office, AUTOCAD  ismerete

Előny:

  • Nyílászárók gyártása területén szerzett tapasztalat, azok műszaki ismerete
  • Probléma felismerő és megoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség

Munkavégzés helye: Cegléd ill. Szolnok vonzáskörzete

Szakmai önéletrajzát, motivációs levelét a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk!

Helyek Budapest
Pest
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő