www.cvonline.hu

Műszaki üzemeltetési manager

  • A hirdetés 392 napja lejárt

A CA IMMO Hungary Kft, az osztrák CA Immobilian Anlagen AG magyarországi ingatlankezelésre és vagyongazdálkodásra specializálódott leányvállalata tapasztalattal rendelkező új kollégát keres

munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • A Facility Management alvállalkozó munkájának ellenőrzése,
  • Aktív részvétel a budgeting, reporting folyamatokban, illetve az ehhez kapcsolódó dokumentáció vezetése
  • Capex/Opex költségek tervezése, részvétel az engedélyeztetési folyamatban, a költségek és folyamatok nyomonkövetése
  • Kiépítési, átépítési, felújítási munkák előkészítése, versenyeztetése, szerződések előkészítése, költségek és kivitelezés ellenőrzése.
  • Kapcsolattartás alvállakozókkal / szolgáltatókkal/hatóságokkal, a kapcsolódó szerződések kezelése
  • Műszaki kérdésekben Bérlőkkel való kapcsolattartás

Szakmai elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minimum 3 év ingatlan üzemeltetésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Biztos felhasználói tudás Excel, Word
  • Terhelhetőség, megbízhatóság, határozottság, önálló munkavégzési képesség
  • Magabiztos angol nyelvismeret szóban és írásban
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezéseket fizetési igény megjelölésével ide várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol