www.cvonline.hu

Műszaki üzemeltetési koordinátor

  • A hirdetés 57 napja lejárt

Multinacionális hátterű, világszinten és Magyarországon is nagyméretű, budapesti központtal rendelkező, üzemeltetési szolgáltatást nyújtó vállalat keres kollégát Mosonmagyaróvárra az alábbi pozícióba

Feladatok:

  • Karbantartók munkájának felügyelete, vezetése, munkák kiosztása, azok ellenőrzése
  • Karbantartási ütemtervek elkészítése
  • Kapcsolattartás műszaki, épület kivitelezési vállalkozókkal, cégekkel
  • Kapcsolattartás megbízók műszaki személyzetével, menedzsmentjével
  • Online hibabejelentő rendszer kezelése
  • Megrendelések intézése

Elvárások:

  • Önálló munkavégzési képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, Outlook, egyéb adatbáziskezelő programok használata)

Előny, de nem feltétel:

  • Angol/német nyelvtudás
  • Épületgépész műszaki végzettség

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős állás
  • Barátságos kollégák

Munkavégzés helye:
Mosonmagyaróvár

Egyéb:
A hirdetésre olyan pályázó jelentkezését várjuk, aki magabiztosan intézi a fent megjelölt feladatokat és szívesen csatlakozik egy folyamatos fejlődésre törekvő szakmai csapathoz.

Jelentkezni önéletrajz beküldésével lehet a lenti e-mail címre

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Építés / Ingatlan > Üzemeltető
Mérnök / Műszaki > Karbantartó-menedzser, Karbantartó-mérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű