www.cvonline.hu

Műszaki üzemeltetési csoportvezető

A telekommunikációs szektorban, egy állandóan változó iparágban dolgozunk, ezért nap mint nap újabb és újabb izgalmas kihívásokkal szembesülünk. Díjazzuk azokat az ötleteket és törekvéseket, amelyek segítenek bennünket a legjobbá válni. Meghatározó piaci szerepünk és eredményeink is igazolják, hogy sikeres csapat vagyunk. Akit keresünk:

Csoportvezető kollégát keresünk a pécsi szolgáltatási terület műszaki üzemeltetési,hibaelhárítási, karbantartási tevékenységének irányítására és ellenőrzésére.

Ahogyan leendő munkatársunkat elképzeljük:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettséggel és minimum 3 éves vezetői tapasztalattal rendelkezik
  • Alapos HFC és IP hálózati és technológiai ismeretei vannak
  • Dolgozott nyomvonalas létesítmények üzemeltetése területén
  • Stratégiai szemléletű, ügyfélközpontú
  • Pontos, precíz a munkavégzése, logikus a gondolkodásmódja
  • Jó problémaelemző és problémamegoldó képességgel rendelkezik
  • Kiváló a kommunikációs készsége
  • Érvényes, B kategóriás gépjárművezetői engedélye van
  • Felhasználói szintű a számítógépes ismerete

Munkakör betöltése után előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás

Feladatok, amelyeket rábíznánk:

  • A műszaki hibaelháritási és karbantartási feladatok irányítása, a feladatok ütemezése, a kapacitás tervezése
  • A technikusi csapat irányítása, motiválása, ellenőrzése, irányitása a jóváhagyott folyamatok és szabályzatok alapján
  • A cég strategiájának képviselete, változások rugalmas kezelése és kommunikációja
  • A központi beruházási,-fejlesztési munkák támogatása, részvétel a tervezésben
  • Riportok, statisztikák elemzése, készítése, és javaslattétel a hatékonyabb működés megvalósítása érdekében
  • Raktárkészlet felügyelete, raktármozgások monitorozása,
  • A beruházási osztállyal együttműködve a kivitelezés előkészitésében való részvétel, a folyamatban lévő munkák felügyelete

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség korunk egyik legizgalmasabb, legdinamikusabban fejlődő piacán
  • Kiváló csapat
  • Ideális körülmények a felelősségteljes, önálló munkavégzéshez

Munkavégzés helye:

Pécs

UPC logó

A magyar nyelvű fényképes önéletrajzot és motivációs levelet tartalmazó pályázatokat a UPC Karrieroldalon várjuk.