www.cvonline.hu

Műszaki-ügyvezetői asszisztens (Vas)

  • A hirdetés 772 napja lejárt

Autóipari megbízó Partnerünk részére keresünk kiváló kommunikációs képességekkel rendelkező, megbízható, önállóan, felelősségteljesen dolgozni tudó, műszaki ismeretekkel rendelkező Műszaki-ügyvezetői asszisztens munkatársat Vas megyébe, az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok:

  • Az ügyvezető igazgató napi feladatainak koordinálása, támogatása
  • Műszaki-, termelési adatok elemzése, kimutatások, prezentációk készítése
  • Megbeszélések, workshopok anyagainak előkészítése, és a programokon való részvétel, jegyzőkönyv vezetése, továbbá az elkészült akciótervek nyomon követése
  • Döntés előkészítő anyagok összeállítása - aláírásra előkészítése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Aktív, tárgyalási szintű angol és/vagy német nyelvismeret
  • Magas szintű  MS Office ismeret (kiemelten Excel, PowerPoint)
  • Kiváló szervező készség, képesség önálló és csapatban végzett munkára
  • Rugalmasság, gyors reagálás a felmerülő ad-hoc feladatokra, prioritások figyelembe vételével

Kétnyelvű, fényképpel ellátott Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bruttó bérigény feltüntetésével.

A tárgyban kérjük feltüntetni a pozíció pontos megnevezését!

Helyek Vas
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő