www.cvonline.hu

Műszaki ügyintéző

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 982381

Létesítményüzemeltetéssel foglalkozó győri Partnerünk részére műszaki ügyintézőt keresünk.
Feladatok:

  • projektcsapat munkájában való aktív részvétel
  • projektekkel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása (dokumentációk, jelentések, prezentációk készítése)
  • társosztályokkal történő kapcsolattartás
  • üzemeltetés során használt szoftverek kezelése

Elvárások:
  • közép vagy felsőfokú műszaki végzettség (épületgépész, ill. villamos ipari végzettség)
  • tárgyalóképes német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • kiemelkedő kommunikációs készség
  • pontos és precíz munkavégzés

Juttatások:
  • megegyezés szerinti bérezés
  • Cafeteria
  • utazási hozzájárulás

Előnyök:
  • Navision program ismerete

Nyelv:
  • Német

Egyéb kapcsolati információk:
  • email

  • email

Munkavégzés helye:
  • Győr