www.cvonline.hu

Műszaki ügyintéző

  • A hirdetés 589 napja lejárt

A Libri Könyvkereskedelmi Kft. Ingatlanfejlesztési osztálya

kollégát keres

Főbb feladatok, munkák:

  • a cég által kialakított/kialakítandó üzletek vonatkozásában a műszaki állapotfelméréseket és javítási- karbantartási munkákat végző alvállalkozó munkájának ellenőrzése;
  • az üzlet kialakítási munkák szakmai szempontú véleményezése;
  • kapcsolattartás és koordináció biztosítása az alvállalkozókkal;

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középfokú műszaki végzettség
  • 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat hasonló munkakörben
  • MS Office alkalmazások Word, Excel, Outlook erős felhasználói szintű ismerete
  • átlagon felüli szervező-, és kitűnő problémamegoldó képesség
  • analitikus gondolkodás
  • jó kommunikációs készség
  • önálló munkavégzés, határozott fellépés
  • átlagon felüli elhivatottság
  • fiatalos, dinamikus személyiség
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • utazási hajlandóság

Munkavégzés helye:

Budapest VI. kerület, Nyugati tér

Munkaidő:

Teljes munkaidő, heti 40 óra kötött munkarendben

A "jelentkezés" gombra kattintva.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő