www.cvonline.hu

Műszaki ügyintéző

  • A hirdetés 616 napja lejárt

Kelet-Magyarországon több telephellyel rendelkező nagy árbevételű közel száz főt foglalkoztató gazdasági társaság, felvételre keres

munkakörre munkatársat.

Tevékenységünk kiskereskedelem, központunk Debrecen.

Feladatok:

  • Beruházások, karbantartások ütemezése, felügyelete.
  • Állagmegóvási munkálatok megszervezése, felügyelete.
  • Szolgáltatói számlák ellenőrzése, kifizetések engedélyezése.
  • Gépek, berendezések szervizeltetése, karbantartatása.
  • Hozzá beosztottak munkaszervezése, utóellenőrzése.
  • Beruházások, karbantartások dokumentálásában aktív közreműködés a könyveléssel.

Elvárásaink:

  • Felsőfokú iskolai végzettség.
  • Megbízható precíz, önálló és felelős munkavégzés.
  • Jó kommunikációs és szervező készség.
  • Határozott, pozitív és segítőkész személyiség.
  • MS, OFFICE magas szintű ismerete.

Előny:

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Stabil kiszámítható munkahely.
  • Hosszú távú munkalehetőség.
  • Alkalmazotti jogviszony.
  • Cafeteria.

Munkavégzés helye: Debrecen.

Jelentkezéseket várjuk fényképes önéletrajzzal az alábbi  e-mail címre.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő