www.cvonline.hu

Műszaki ügyintéző

  • A hirdetés 642 napja lejárt

Vállalkozásunk budapesti (XVII. kerületi) munkavégzésre

munkakörbe munkatársat keres

Főbb feladatok, munkák:

  • Raktározási adminisztrációs feladatok ellátása
  • Kereskedelmi és ipari ingatlanok, belső kialakításának, felújításának menedzselése, munkafolyamatok irányítása, munka szervezése
  • Eseti projektek, pályázati lehetőségek, felkutatása, előkészítése, összeállítása
  • Fentiek komplett adminisztrációs háttere, ajánlat készítése
  • Kapcsolattartás alvállalkozókkal, beszállítókkal, ajánlatok bekérése és kontrollja

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középfokú műszaki végzettség.
  • min. 3 év hasonló munkakörben, vállalkozásnál szerzett tapasztalat
  • OFFICE programok rutinos kezelése.
  • B kat. jogosítvány.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • CAD tervezői program ismerete.
  • Raktározási program ismerete.
  • TERC program ismerete.
  • Építőipari, épületgépészeti ismeretek
  • Angol vagy német nyelvtudás.

Munkavégzés helye:

Budapest, XVII. kerület, esetenként belföldi munkavégzés

Magyar nyelvű, fényképes, fizetési igényt is tartalmazó önéletrajzát küldje a megadott e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő