www.cvonline.hu

Műszaki ügyintéző

Régió:

Csongrád
Csongrád

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.04.25.
Hirdetés azonosító: 895308
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Szegedi partnercégünk megbízásából keresünk  műszaki ügyintéző munkakörbe munkatársakat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Műszaki költségvetések elkészítése, egyeztetése és figyelemmel kísérése
  • Árajánlatok bekérése és versenyeztetése, kiértékelése, megrendelők elkészítése
  • Szerződések, megrendelők, műszaki tartalmú levelezés, engedélyek előkészítése és elkészítése
  • Műszaki feladatok koordinálása
  • A Szegedi Szabadtéri Játékok ideje alatt a Dóm téri műszaki folyamatok ellenőrzése, személyes jelenlét a próbákon előzetes egyeztetés szerint
  • Raktárkezelési, leltározási feladatok ellátása (leltárfelelősségi megállapodással)
  • Beszerzési-, közbeszerzési dokumentációkkal kapcsolatos ügyintézésben és nyilvántartásokban részvétel a Kft. jogásza utasításai szerint
  • REÖK kiállításainak és vagyonvédelmi rendszer installálása
  • Reök-palota épület üzemeltetése tekintetében a feladatok koordinálása, műszaki helyszíni ügyelet valamint karbantartó ügyelet biztosítása
  • Reök-palota elektromos, épületgépészeti és közmű rendszerek felügyeleti, működtetési, karbantartási és hibaelhárítási feladatainak elvégzése személyes közreműködéssel, vagy a karbantartást- hibaelhárítást végző alvállalkozókkal
  • Adatszolgáltatások, statisztikák, határidős bevallások előkészítése, elkészítése, nyilvántartások vezetése
  • Tanúsítás levezetése, auditálás (KIR)

Elvárások:

  • Minimum középfokú műszaki végzettség
  • Magabiztos számítógépes ismeretek
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Jó problémamegoldó készség
  • Gyors reagálás
  • Rugalmasság

Előnyt jelent:

  • Színházi-, filmes- vagy koncert lebonyolításban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Teljes munkaidős állás
  • Fejlődési, továbbképségi lehetőség

Amennyiben felkeltette figyelmét az álláslehetőség, kérjük jelentkezzen önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a Link megjelenítése oldalon Link megjelenítéset követően.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is!

Kategória
Mérnök / Műszaki