www.cvonline.hu

MŰSZAKI ÜGYINTÉZŐ

  • A hirdetés 777 napja lejárt

Az Agroker Holding Zrt. nyíregyházi központjába keres

MŰSZAKI ÜGYINTÉZŐT

 Feladata:

  • a szerviztevékenységek adminisztrációja

Elvárásaink:

  • műszaki végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • felhasználói szintű számítógép ismeret

Előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett gyakorlat
  • angol nyelvtudás

Kérjük, pályázatát bérigény megjelölésével a megadott e-mail címre küldje el.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Junior bérszámfejtő és cafeteria tanácsadó

Work Force Kft.

Frissen végeztél és még nincs tapasztalatod? Ná...
Magyarország

Értékesítő IX.kerület

ÉrtékesítőFőbb feladatok, munkák:új ügyfelek te...

HR Projektvezető

Szeretnél kapcsolattartóként dolgozni, emberekk...