www.cvonline.hu

MŰSZAKI ÜGYINTÉZŐ

  • A hirdetés 1041 napja lejárt

Győri Partnerünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • ügyfél által bejelentett műszaki hibák telefonon és e-mailen történő fogadása
  • hibaanalízis, majd továbbítás az illetékes osztály felé
  • javítási, karbantartási folyamatok nyomon követése, valamint a hozzá kapcsolódó adminisztratív jellegű feladatok ellátása
  • társosztályokkal történő szoros együttműködés

Elvárások:

  • középfokú műszaki végzettség elengedhetetlen a munkavégzéshez
  • megszakítás nélküli munkarend vállalása
  • jó kommunikációs készség (szóban és írásban!)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • magabiztos fellépés

Előny:

  • műszaki ügyintézés területén, vagy műszaki ügyfélszolgálati munkakörben szerzett gyakorlat

Munkavégzés helye: Győr

Amit kínálunk:

  • kihívásokkal teli munkakör
  • béren kívüli juttatások
  • utazási költségtérítés

Fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a lenti e-mail címen keresztül lehet.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő