www.cvonline.hu

Műszaki ügyintéző

  • A hirdetés 1177 napja lejárt

A francia TRANSALLIANCE az elmúlt években Európa egyik kiemelkedő szállítmányozási szolgáltatójává vált. A RAPIDSPED Zrt., mint a cégcsoport leányvállalata komoly értékekkel alátámasztott szaktudást kínál folyamatai irányítása során mind hazai, mind regionális és nemzetközi szinten egyaránt. A cégcsoport, bővülő feladatainak ellátása érdekében keres külföldi telephelyeire

munkatársat külföldi munkavégzésre

Szakmai feladatok:

  • A cégcsoport francia telephelyén a gépjárművek műszaki támogatása,
  • A szervizigényeknek megfelelően a javítási munkák elvégzése,
  • Szükség esetén a mentési munkálatokba történő közreműködés.

Elvárások:

  • A munkakör ellátásához szükséges végzettség,
  • Szakmai jártasság,
  • Francia és/vagy angol nyelv kommunikáció képes ismerete,
  • Mobilitási hajlandóság,
  • Terhelhetőség,
  • Nagyfokú empátia,
  • Jó probléma felismerési és megoldási képesség,
  • C+E kategóriás jogosítvány,
  • Erkölcsi bizonyítvány.

Amit kínálunk:

  • Megbízható és biztos vállalati háttér,
  • Biztos jövedelem,
  • Változatos feladatok.

Fizetés és juttatások:

  • Megegyezés szerint

Munkavégzés helye:

  • Ennery, Calais, Antwerpen

Fényképes pályázatát várjuk az alábbi e-mail címre.