www.cvonline.hu

Műszaki ügyintéző

  • Company_icon Elektromos Műszaki Szolgáltató Kft.
  • Location_icon Gödöllő, Pest, Budapest
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 2 napon belül lejár

Gödöllői telephelyű villamos hálózat építő ipari cégünk, önállóan dolgozni tudó,

kollégát keres, hosszú távú munkavégzésre azonnali belépéssel.
Versenyképes bérezés megegyezés szerint!

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség
  • Megbízhatóság, önállóság,
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előny:

  • Műszaki végzettség,
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat.
  • AutoCad ismerete

Amit kínálunk:

  • Korrekt/versenyképes fizetés
  • Teljes, vagy részmunkaidős, határozatlan idejű jogviszony.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük jelentkezzen fényképes önéletrajzzal.

Helyek Gödöllő
Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Mérnök / Műszaki > Műszaki asszisztens
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Határozatlan idejű