www.cvonline.hu

Műszaki Ügyintéző

  • Company_icon Autoflotta Kft.
  • Location_icon Pest, Budapest
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 2 napon belül lejár

Tartósbérlet értékesítésével foglalkozó Budapesti irodánk

 Műszaki Ügyintézőt

keres

Főbb feladatok

  • Ügyfeleink részére teljeskörű műszaki asszisztencia
  • Problémamegoldás, panaszkezelés illetve szerviz tanácsadás
  • Okmányirodai, zöldkártya, üzemanyagkártya, illetve parkolási engedélyhez kapcsolódó  ügyintézés
  • Káreseményekhez kapcsolódó, teljeskörű, azonnali ügyintézés
  • Túlfutások kezelése, adminisztratív és kommunikációs fronton egyaránt

Munkakörhöz kapcsolódó elvárások

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Gmail, stb.)
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolatteremtő képesség
  • Megoldás és ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás
  • Középfokú végzettség

Előnyt jelent

  • Hasonló vagy azonos területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Fiatal csapattal, kihívást jelentő változatos munkavégzés
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Bejelentett hosszútávú karrierlehetőség
Helyek Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Mérnök / Műszaki > Műszaki asszisztens
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol